Ką veikti Palangoje?

Daugeliui Palanga asocijuojasi su vasara. Dažniausiai kaitriai šviečiant saulei – norisi traukti prie jūros, tad ir Palanga tampa sausakimša. Tačiau veiklų joje – apstu visus metus ir tada kyla klausimas ką veikti Palangoje tokiu metu? Ne tik kultūrinių, edukacinių, tačiau ir gamtos suformuotų lankytinų vietų. Miestas džiugina ne tik nuostabia gamta, tačiau ir istorija bei architektūra, kurią apžiūrėti ir su kuria susipažinti galima visiškai nemokamai.

Lankykite vasaros sostinę visus metus ir džiaukitės žemiau pateiktais, pačiais svarbiausiais Palangos objektais bei vietomis.

Apžvalgos ratas

Nuotraukos: Aldas Kazlauskas/F360.lt

Pats aukščiausias apžvalgos ratas Lietuvoje – būtent Palangoje. Vaizdai iš paukščio skrydžio apima erdves nuo Šventosios iki Klaipėdos. Priklausomai nuo oro sąlygų, jis sukasi nuo 10 valandos iki 22 valandos. Net 27-iose gondolose talpinama iki 160 žmonių, kiekvienoje – po 6. Per 10 minučių bus apsukami trys ratai, kurie leis Jums patirti daug neišdildomų įspūdžių ir visai kitu kampu pamatyti gražiausius Lietuvos pajūrio vaizdus.

Ką veikti Palangoje mėgstantiems važinėti dviračiu?

https://welovelithuania.com/dviraciu-po-palanga-lengvai-ir-idomiai/

Daugeliui vasaros periodas yra neatsiejamas nuo aktyvaus laiko leidimo, kurie mėgsta važinėti dviračiu. Jeigu ir Jums svarbu kuo daugiau judėti – išbandykite dviračių maršrutus, kurie yra kokybiškai išplanuoti Palangoje. Ypač verta dėmesio yra dviračių trasa iki Palangos. Keliaujant dviračiais pajusite tikrą Lietuvos pajūrio gamtos dvasią, įkvėpsite sveiko oro ir pasiilsėsite emociškai.

Gintaro muziejus ir Birutės parkas

https://es.m.wikipedia.org/wiki/Archivo:Gintaro_muziejus_en_Palanga_3.jpg

Jeigu esate Palangoje – būtinai turite aplankyti ir Gintaro muziejų. Grafo F. Tiškevičiaus dvare veikiantis Gintaro muziejus džiugina labai unikaliomis ekspozicijomis, kurios viešos jau nuo 1963-iųjų metų.  Šiuo metu muziejuje yra daugiau nei 30 tūkstančių eksponatų.

Tiesa, dėmesio vertas ne tik pats muziejus, tačiau ir sodas aplink jį. Birutės parkas yra labai puoselėjamas, tad vien tik pasivaikščiojimas jame – kupinas gerų potyrių. Apskritai Birutės parkas labai dažnai yra tituluojamas kaip vienas gražiausių visoje šiaurės Europoje. Labai dažnai vadinamas Palangos perlu, džiugina ne tik gamta, tačiau ir parke vaikštančiais, besišypsančiais žmonėmis, skulptūromis, vaizdingai išvedžiotais takais, galiausiai, suoliukais poilsiui.

Kurorto muziejus

Jeigu mėgstate lankytis kultūrinėse erdvėse – tuomet būtinai turite užsukti ir į Kurorto muziejų, kuris įtraukia savo interaktyvia ekspozicija. Ji nukelia lankytojus į paslaptingą bei labai įdomų Palangos kurorto pasaulį, kuris padės geriau pažinti šio miestelio ištakas ir istorinius vingius.

Viešbutis Palanga life balance SPA

Daugeliui Palanga siejasi su vandens pramogomis. Tačiau dėmesio verta ne tik jūra, tačiau ir SPA pramogos. Pavyzdžiui, viešbutis Palanga life balance SPA. Čia Jūsų laukia ištobulintos ir individualiai parenkamos SPA meistrų procedūros, aukščiausios klasės kosmetika, akis džiuginantis interjeras bei SPA butikas, kuris nudžiugins Jūsų skonio receptorius. Atsipalaidavus bus galima likusią dieną praleisti prabangiuose kambariuose, kurie patenkins net ir paties išrankiausio poreikius, kurie neturi ką veikti Palangoje tikrai ras čia pramogų.

Pasakų parkas

https://welovelithuania.com/palangos-pasaku-parkas/

Jeigu mėgstate būti lauke – dėmesio vertas yra ir Palangos Pasakų parkas. Įdomus tuo, kad jame būtent gyvena lietuviškų pasakų personažai. Žaismingos, akis traukiančios skulptūros ir gana netradiciniai sprendimai – domina ne tik vaikus, tačiau ir tėvelius. Papildomas privalumas, kad galima gerėtis ne tik akimis, tačiau ir ausimis.

Ką veikti Palangoje vaikams Vaikų parkas

Vaikams viena nuostabiausių vietų Palangoje – parkas. Džiugina ne tik pramogų gausa, tačiau ir tai, kad čia visada bus vaikų, kurie norės kartu žaisti. Labai jaukioje vietoje, nuostabios gamtos apsuptyje, Naglio alėjos bei Šermukšnių gatvės sankirtoje, mažieji gali nemokamai džiaugtis pramogomis. Net iki 7 metrų jūros tematikos įrenginiai – nuostabi vieta ne tik vaikams, tačiau ir tėveliams, kurie gali ramiai ant suoliukų gerti kavą, kol mažyliai mėgaujasi žaidimais. Teritorija yra saugi, ją juosia tvora, o kameros – stebi kiekvieną judesį.

Palangos vasaros parkas

Poilsio bei pramogų vieta – Palangos vasaros parkas kasdien suburia šimtus žmonių, kurie atsipalaidavę... nieko neveikia, tik mėgaujasi akimirka. Ši pramogų zona džiugina ne tik veiklomis, tačiau ir dydžiu – ras vietos visi, kurie tik užsuka. Daugeliui patinka olimpiniai batutai, kurie leis išbandyti savo fizines galimybes, taip pat ir įvairūs kliūčių ruožai, kurie skatina siekti laimėtojo titulo. Čia Jūsų laukia pati pirma Lietuvoje, daugiau nei 200 kvadratinių metrų sintetinio ledo čiuožykla, kuri džiugina visus metus. Ar nėra nieko neįprasčiau, nei karštą vasaros dieną čiuožti ledu?

Atminkite, kad Palanga Jūsų laukia ne tik vasaromis, tačiau visus metus. Dabar – geriausias laikas ją aplankyti, net jei kyla klausimas ką veikti Palangoje blogų ar lietingu oru, Palanga turi ką pasiūlyti