Apie restoraną

Restoranas Palanga – tai išskirtinai kokybiško, su dideliu dėmesiu bei meile ruošto maisto ir nuostabios aplinkos derinys. Italo šefo kurtas restorano meniu atspindi klasikinius Italijos skonius, puikiai derančius su Viduržemio virtuvės poskoniais. Meniu kuriamas atsižvelgiant į sezoniškumą ir maloniai nustebina savo įvairove - restorane galite mėgautis Italijos vizitine kortele bei klasika tapusiais patiekalais, malkinėje krosnyje kepamomis "gourmet" picomis bei griliaus patiekalais, kurie jau eilę metų restorano svečių įvardijami kaip neatsiejama restorano Palanga dalis. Didelis dėmesys skiriamas vynraščiui, kuris puikiai suderina vynų pasaulyje lyderiaujančius vynus bei naujausias tendencijas.

Restorane taip pat galite mėgautis plačiu pusryčių meniu - pusryčių bufetas papildytas sveikais pasirinkimais, kurie tinka gliuteno, laktozės, kiaušinių ar cukraus netoleruojantiems svečiams. O mėgstantiems 'dietą' palikti namuose, siūlome ragauti ir mėgautis tradiciniais pusryčių patiekalais, kurių pasirinkimas čia itin didelis ir atitinkantis kiekvieno svečio poreikius. Didelis meilė ir dėmesys skiriamas ir mažiesiems mūsų svečiams, kurių pusryčių meniu nepaliks abejingais.

Staliukų rezervaciją galite atlikti čia: https://app.tablein.com/widget?restaurant_id=16457986

restoranas restoranas restoranas restoranas restoranas restoranas restoranas restoranas
meniu

meniu

Restorano meniu nuolat atnaujiname tam, kad visos kiekvieno sezono šviežios gamtos gerybės atsidurtų Jūsų lėkštėje. Kviečiame išsirinkti tai ką mėgstate, o turint individualių pageidavimų- visuomet kreipkitės į mūsų personalą. Mūsų tikslas, kad maistas, kurį Jums gaminame- būtų šviežias, skanus ir patraukliai pateiktas. Visuomet laukiame Jūsų.

Daugiau
lobby baras

lobby baras

Mūsų Lobby baras skirtas nuotaikingiems Jūsų pasisėdėjimams. Linksmiems pašnekesiams neįpareigojančiai įsitaisius prie baro ar ant patogių didžiulių holo sofų. Mes pasirūpinsime skaniausiais kokteliais, šviežia kava ir natūraliomis arbatomis- Jums liks tik mėgautis.

Daugiau
renginiai

renginiai

Restorane Palanga rūpestingai ruošiame pietus ir vakarienes Jūsų asmeninėms šventėms, svarbiems paminėjimams ar susitikimams. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie mūsų svečiams svarbių įvykių- skaniu maistu, jaukia aplinka, šiltu aptarnavimu ir visų šventės detalių organizavimu.

Daugiau

susisiekite su mumis

Restoranas Palanga
T: +370 460 41410, +370 619 79043
E: restaurant@palangahotel.lt

Pusryčių bufeto laikas
I-VII 8:00 - 11:00

Restorano darbo laikas
VII-IV 13:00 - 23:00
V - VI 13:00 - 24:00

Staliukų rezervacija galite atlikti čia:  https://app.tablein.com/widget?restaurant_id=16457986