restorano filosofija

Restoranas Palanga, įsikūręs pušų apsuptyje, šiuolaikinius skonių derinius ir modernias paruošimo technologijas grakščiai supina su klasikiniais patiekalais. Atiduodamas duoklę ištikimiausiems savo svečiams, šaltuoju sezonu, restoranas siūlo mėgautis klasika virtusiais patiekalais, kurie čia nuo pat restorano įkūrimo 2003 metais. Savo aistrą tikriems išgrynintiems skoniams, virtuvės šefai atskleidžia kiekvieną savaitgalį, kaskart atskleisdami savo virtuoziškumą bei siūlydami leistis į vis naują skonių kelionę.

Restoranas, kelerius metus iš eilės įvardijamas kaip vienas geriausių iš 30-ties Lietuvoje, yra atviras visiems ir siūlo jį pažinti pačiu rafinuočiausiu būdu.

Restorane galite mėgautis ir itin išieškotu bei plačiu pusryčių meniu - visai neseniai jis buvo papildytas sveikais pasirinkimais, kurie tinka gliuteno, laktozės, kiaušinių ar cukraus netoleruojantiems svečiams. O mėgstantiems 'dietą' palikti namuose, siūlome ragauti ir mėgautis tradiciniais pusryčių patiekalais, kurių pasirinkimas čia itin didelis.

Restoranas Palanga
T: +370 460 41410, +370 619 79043
E: restaurant@palangahotel.lt

Pusryčių bufeto laikas
I-VII 8:00 - 11:00

Restorano darbo laikas
VII-IV 12:00 - 23:00

V-VI 12:00 - 24:00

meniu

meniu

Klasikinė, žavinga bei pilna Italijos skonių 2023 pavasario kolekcija

Daugiau
lobby baras

lobby baras

Puodeliu arbatos ar gėrimo taure. Mėgaukitės jais stilingoje ir atpalaiduojančioje erdvėje.

Daugiau
konferencijos

konferencijos

Susitikimams, seminarams, konferencijoms. Erdvės naujoms idėjoms ir planams.

Daugiau