apie mus

 Viešbutis Palanga Life Balance SPA, tai meilės gamtai, grožiui, kokybei ir žmonėms rezultatas. Kiekviena viešbučio erdvė, teikiama paslauga ir interjero detalė sukurta galvojant apie svečių patogumą, jaukumą ir pojūtį “kaip namie”.

Džiaugiamės sulaukdami nuolatos grįžtančių ir antrais namais viešbutį vadinančių svečių. Taip pat šiltai priimame ir pirmą kartą atvykusius.

Savo svečiams siūlome galimybę išsirinkti ir apsistoti skirtinguose viešbučio korpusuose – jaukiame klasikiniame Luxury ar šiltai moderniame Design, kuriuos abu sieja vienas ir svarbiausias mūsų tikslas – komfortiškas Jūsų poilsis ir ramybė.

Luxury korpuso pirmame aukšte įkurtas restoranas Palanga, kuriame rytais Jums ruošiami taip visų mėgiami mūsų pusryčiai, o popiet ir vakare kviečiame mėgautis italų virtuvės šefo sukurto meniu patiekalais, desertais ir gėrimais. Šalia restorano yra ir židinio menė, kurioje galite jaukiai pasėdėti ir pasimėgauti vaizdais pro panoraminius langus. Mažiesiems svečiams įkūrėme ir mažą erdvę jų žaidimams.  

Design korpusas išsiskiria tuo, kad yra vienintelis viešbutis pasaulyje, turintis 5 laipsniais pasvirusias grindis, kurios suteikia svečiams neįprastą, kitokios realybės jausmą. Nors kartą patirti tai tiesiog būtina. Šiame korpuse yra įkurtas ir SPA centras, kurį sudaro mineralinio vandens baseinai ir pirtys bei SPA procedūrų oazė.

Kviečiame mėgautis tuo ką mes sukūrėme ir kas Jums artima – mes pasirūpinsime viskuo kitu.

korpusai

korpusai

Skirtingi viešbučio korpusai- skirtingos ir patirtys. Kviečiame patirti ir mūsų jaukaus klasikinio Luxury, ir šiltai modernaus Design korpusų privalumus ir atrasti sau tai, kas komfortiškiausia.

Daugiau
kambariai

kambariai

Jaukumas, kokybė, švara, visų detalių tarpusavio harmonija tam, kad būtų gera. Išsirinkite sau tinkamiausią viešbučio kambarį ar erdvius apartamentus.

Daugiau
spa programos

spa programos

Kokybiškam Jūsų poilsiui sudarytos vienos ir kelių dienų SPA procedūrų programos. Mes pasirūpinsime tuo, kad atvykę Jūs tikrai pailsėtumėte.

Daugiau