Rekomendacijos prieš procedūras

Mums svarbus Jūsų komfortas. Šios rekomendacijos užtikrins, jog Jūsų apsilankymai Life Balance SPA  bus kupini gerų įspūdžių, malonių prisiminimų ir noro dar ne kartą sugrįžti!

PRIEŠ ATVYKIMĄ

Rezervacija
Pats greičiausias ir patikimiausias būdas norimu metu pasinaudoti Life Balance SPA centro siūlomais malonumais – išankstinė rezervacija telefonu ar el. paštu. Tuomet net ir „karščiausiu“ metu – vakarais, savaitgaliais ar šventinėmis dienomis – galėsite mėgautis SPA malonumais. Išankstinio užsakymo metu palikite administracijai savo kontaktinius duomenis, kad būtų galima su Jumis susisiekti nenumatytais atvejais.

Life Balance SPA kontaktai
+370 460 41416
spa@palangahotel.lt

Pagarba
Mūsų Life Balance SPA centro procedūros yra skirtos atsipalaidavimui ir poilsiui. Rekomenduojame išjungti mobiliuosius telefonus ir mėgautis.

Ką pasiimti?
Į procedūras Life Balance SPA centre nereikia neštis jokių asmeninių daiktų – Jums čia bus pasiūlyti rankšluosčiai, chalatas, kepuraitė, vienkartinės kelnaitės ir šlepetės. Esant reikalui, prieš ar po procedūrų galite pasinaudoti dušu.

Rezervacijos atšaukimas
Jei dėl nenumatytų aplinkybių esate priversti atšaukti išankstinę rezervaciją, maloniai prašome tai padaryti kuo anksčiau, kad spėtume skirti tinkamą dėmesį Jus pakeisiantiems klientams. Vėliausias rezervacijos atšaukimo terminas – keturios valandos iki numatytos procedūros ar apsilankymo Life Balance SPA centre. Pranešus vėliau, negu prieš 4 valandas arba neatvykus, anuliacijos mokestis, kuris lygus 100 % nuo visos užsakymo kainos bus įskaičiuotas į Jūsų sąskaitą.

PROCEDŪROS METU

Vėlavimas
Apgailestaujame, tačiau Jūsų vėlavimas į procedūras sukelia didelių nepatogumų tiek personalui, tiek kitiems klientams, tad maloniai prašome tiksliai laikytis sutarto procedūrų ar apsilankymų Life Balance SPA centre grafiko. Rekomenduojame į procedūras atvykti 10 min. anksčiau. Pavėlavus mes ne visada galėsime pratęsti procedūros laiką.

Sveikatos būklė
Saugodami savo sveikatą, informuokite Life Balance SPA centro personalą apie patirtas traumas, turimus chroniškus negalavimus ar alergines reakcijas. Jei procedūros metu pasijusite blogai, nedelsdami praneškite apie tai Jus aptarnaujančiam specialistui! Prieš tam tikras procedūras, būsite supažindinti su procedūros kontraindikacijomis.

Komfortas
Procedūrų metu neignoruokite savo pojūčių. Šviesa, muzika, temperatūra ir netgi bendravimas su Jus aptarnaujančiu specialistu turi įtakos bendrai Jūsų savijautai. Mes visada reaguosime į Jūsų pageidavimus. Nebūtina procedūrų metu palaikyti pokalbio, galima tiesiog mėgautis tyla.

PO PROCEDŪRŲ

Jei Jus aptarnaujantis specialistas po procedūros siūlo neskubėti keltis, Jūs galite keletą minučių atsipalaidavę pailsėti, o visiškam jėgų atstatymui po procedūrų siūlome pasimėgauti arbata.

Apmokėjimas
Paprastai už paslaugas atsiskaitoma po procedūrų, tačiau jas galima apmokėti ir iš anksto.

Konfidencialumas
Visa Jūsų pateikta kontaktinė informacija yra konfidenciali ir neperduodama tretiesiems asmenims. Procedūrų metu paaiškėjusi informacija taip pat neviešinama.

Life Balance SPA centras turi teisę neaptarnauti klientų, grubiai pažeidžiančių elgesio etiką, apsvaigusių nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų, besielgiančių agresyviai ir neadekvačiai.