Mineralinio vandens baseinai Palangoje

Mineralinio vandens baseinai Palangoje

Mineralinio vandens plaukimo baseinas
Poilsis mineralinio vandens baseine yra puikus pasirinkimas norint atsipalaiduoti nuo šiuolaikinio gyvenimo patiriamų stresų ir įtampų. Puikiai pritaikytas porų ir šeimų poilsiui. 20 m ilgio mineralinio vandens plaukiojimo baseinas, kurio gylis 140 cm, o temperatūra siekia 26- 28 °C.

Romėniškas baseinas
Romėniškas baseinas – tai vėsaus mineralinio vandens baseinas, kurio temperatūra 26- 28 °C, o gylis 45 cm. Negilus baseinas, kuriame vyrauja lengva ir maloni atmosfera, skirtas plūduriuoti vandenyje, skambant atpalaiduojantiems muzikos garsams ar atsigaivinti po karštos pirties.

Viešbučiai su baseinais Palangoje yra puikus pasirinkimas tiek šeimoms su vaikais, tiek poroms, ieškančioms romantiško atostogų būdo.

lauko baseinas

lauko baseinas

Lauko baseinas

Šis lauko baseinas veikia šiltuoju metų laikotarpiu, puikiai tinka visos šeimos maudynėms ar karštą vasaros dieną mėgautis saulės voniomis patogiai įsitaisius ant gultų.

mineralinio vandens sukūrinės vonios

mineralinio vandens sukūrinės vonios

Vidaus ir lauko sukūrinės vonios

Maudynės  mineralinio vandens, sukūrinėse voniose ne tik atpalaiduoja, bet yra ir naudingos sveikatai. Gydomąjį mineralinio vandens poveikį papildo masažinės srovės. Oro burbuliukai švelniai masažuoja kūną, veikia raminančiai, pagerina miegą ir nuotaiką. Vandenyje kūnas palengvėja, atsipalaiduoja raumenys, slopsta psichologinė įtampa, žmogus gali daug veiksmingiau išnaudoti gydomąsias vandens savybes, pailsėti ir pasilepinti.

kedro terapijos ir poilsio kambarys

kedro terapijos ir poilsio kambarys

Siūlome ypatingą poilsį - miego ir ramybės kambaryje. Ši patalpa iškalta kedro lentomis taip, kad sudarytų motinos įsčių įspūdį. Pagrindinis kambario akcentas – vandens lovos, ant kurių ilsėdamiesi svečiai jaučia atpalaiduojančią nesvarumo būseną, tarsi kūdikiai motinos įsčiose, o visą miego ir ramybės terapijos momentą lydi autentiški gamtos ir vasaros kvapai.

eko sauna

eko sauna

Drėgmė - 40%
Temperatūra - 47 °C

Moderni tradicinės suomiškos pirties alternatyva ir buvo sukurta pritraukti į pirtį visus, netoleruojančius aukštos temperatūros. Eko sauna - balansas tarp temperatūros ir drėgmės, maksimali temperatūra yra apie 47 laipsnių Celsijaus, o drėgmė yra 40%. Ši pirtis puikiai tinka turintiems žemą kraujospūdį ar silpnus kapiliarus. Reguliarūs pirties seansai yra raminatys ir malonūs. Rekomenduojamos 30 - 45 min sesijos, tris ar keturis kartus per savaitę.

 

 

sauna

sauna

Drėgmė - 20%
Temperatūra - 90 °C

Sauna naudoja sausą karštį ir drėgmė joje yra labai žema. Pagrindinės saunos teikiamos naudos yra atsipalaidavimas ir širdies bei kraujagyslių sveikata. Padidėjusi kraujo apykaita gali padėti sumažinti raumenų skausmą, pagerinti sąnarių judėjimą ir palengvinti artrito skausmą. Žmonėms, sergantiems astma, sauna gali padėti atidaryti kvėpavimo takus, atlaisvinti gleives ir sumažinti stresą, turintys psoriazę, gali pastebėti, kad jų ligos simptomai sumažėja. Pirmą kartą sauna nereikėtų naudotis daugiau kaip 10 minučių. Priprasti prie šilumos, galima pamažu, didinant laiką iki maždaug 20 minučių. Rekomenduojama lankytis du – tris kartus per savaitę.

garinė pirtis

garinė pirtis

Drėgmė - 90%
Temperatūra - 45 °C

Ši pirtis puikiai drėkina odą, gerina miegą, stiprina imuninę sistemą bei teigiamai veikia kvėpavimo takus. Kartu skatina svorio mažėjimą ir detoksikaciją. Skirta norintiems atpalaiduoti kūna ir protą. Optimalus buvimo laikas 10-15 min, rekomenduojama lankytis du- tris kartus per savaitę.

 

Svarbi informacija

Mineralinio vandens baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas Palangoje
VII- IV  8:00 - 21:00
V-  VI   8:00 - 22:00

Vaikai iki 14 m. mineralinio vandens baseinų ir pirčių komplekse gali lankytis nuo 10:00 iki 18:00
Dėmesio! Dėl aktyvios mineralinio vandens sudėties Jūsų maudymosi kostiumėlis gali pakeisti spalvą!

 

 

Paslaugos

mineralinio vandens baseinų ir pirčių kompleksas

Apsilankymas mineralinio vandens baseinų ir pirčių komplekse suaugusiam (nuo 14 m.)
70.00
Apsilankymas mineralinio vandens baseinų ir pirčių komplekse vaikams (iki 14 m.)
35.00
5 apsilankymai mineralinio vandens baseinų ir pirčių komplekse suaugusiam (nuo 14 m.)
270.00
5 apsilankymai mineralinio vandens baseinų ir pirčių komplekse vaikams (iki 14 m.)
160.00
8 apsilankymai mineralinio vandens baseinų ir pirčių komplekse suaugusiam (nuo 14 m.)
400.00
8 apsilankymai mineralinio vandens baseinų ir pirčių komplekse vaikams (iki 14 m.)
240.00

ką žinoti prieš renkantis viešbutį su baseinu Palangoje

Baseinas Palangoje: Sveikatai ir Poilsiui

Baseinas yra ne tik puiki vieta pramogauti ir atsigaivinti karštą vasaros dieną, bet taip pat puikus būdas palaikyti sveikatą, gerinti fizinę būklę ir atsipalaiduoti. Tiek lauko, tiek vidaus baseinai siūlo įvairias naudas kiekvieno amžiaus žmonėms.

Baseino Nauda Sveikatai

Plaukimas yra viena iš geriausių viso kūno treniruočių. Jis lavina ištvermę, stiprina širdį, plaučius ir padeda formuoti raumenis. Be to, plaukimas yra puikus pasirinkimas svorio kontrolei, nes degina daug kalorijų ir padeda sumažinti kūno riebalus.

Raumenų ir Sąnarių Sveikata

Vanduo sumažina gravitacijos poveikį, todėl plaukimas yra puikus pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nuo sąnarių skausmų ar artrito. Vanduo suteikia natūralią atsparumo jėgą, padedančią stiprinti raumenis be didelio spaudimo sąnariams.

Širdies ir Kraujagyslių Sveikata

Reguliarus plaukimas stiprina širdį, gerina kraujotaką ir mažina širdies ligų riziką. Vandens slėgis taip pat padeda sumažinti kraujospūdį ir pagerina kraujotaką.

Streso Mažinimas ir Psichologinė Gerovė

Vandens buvimas yra natūraliai raminantis, o plaukimas padeda atsipalaiduoti ir mažina stresą. Vandens aplinka gali būti labai terapinė ir padėti sumažinti nerimą bei pagerinti nuotaiką.

Palangos Baseinai

Baseinai suteikia puikią galimybę praleisti laiką su šeima ar draugais. Tai yra smagus būdas stiprinti ryšius ir mėgautis aktyviu laisvalaikiu kartu. Lauko baseinai, ypač su patogiomis gultų ir poilsio zonomis, yra puikus būdas atsipalaiduoti ir mėgautis saule. Net ir vidaus baseinai gali suteikti raminančią aplinką, kurioje galima atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.

Palangahotel.lt – tai išskirtinė ir autentiška vieta Jūsų atostogoms Palangoje. Baseinoir pirčių zonos paslaugos yra sukurtos, kad suteiktų jums nepakartojamą poilsį ir atsipalaidavimą.

Viešbučiai Palangoje su baseinu siūlo daugiau nei tik atgaivą karštą vasaros dieną, jie taip pat yra puiki vieta palaikyti sveikatą, gerinti fizinę būklę ir atsipalaiduoti. Tiek lauko, tiek vidaus baseinai gali būti naudingi jūsų sveikatai ir gerovei, suteikdami galimybę praleisti kokybišką laiką tiek vieniems, tiek su artimaisiais.