spa butikas

Palanga life balance SPA  savo svečiams siūlo išskirtinę, aukščiausios kokybės kosmetiką, puoselėjančia grožį bei kuriančia pojūčių visumą. Kosmetikos produktų galite įsigyti Palanga life balance SPA centre. Čia patyrę SPA meistrai padės išsirinkti jums tinkamiausią kosmetikos liniją bei suteiks kvalifikuotą informaciją apie jos naudojimą.

anne semonin

anne semonin

Tai prabangi, natūrali kosmetikos linija, kuriama Prancūzijoje, naudojant išskirtines formules bei modernias technologijas.

Daugiau
ligne st. barth

ligne st. barth

Karibų dvasia ir egzotiniais aromatais dvelkianti kosmetikos linija, pripažinta tarp profesionalų dėl išskirtinės kokybės bei originalumo.

Daugiau
biologique recherche

biologique recherche

Pasaulinio garso kosmetinės priežiūros linija itin vertinama dėl personalizuoto požiūrio į estetinę priežiūrą, koncentruotų ir mažai apdorotų produktų.

Daugiau
menard

menard

MENARD kosmetika, gaminama Japonijoje, ypač vertinama dėl savo aukštos kokybės produktų bei naujausių mokslinių atradimų taikymo sprendžiant odos problemas.

Daugiau
wiqo®

wiqo®

Veiksmingos ir novatoriškos dermokosmetikos linijos italų prekės ženklas, įkvėptas principo: stimuliuoti, saugoti ir suteikti odai gyvybingumo kiekvieną dieną.

Daugiau