prabangus pabėgimas dviem - poilsis Palangoje

   

programą sudaro

programą sudaro

 

2 nakvynės pasirinktame kambaryje. Visi viešbučio kambariai itin jaukūs, dekoruoti prabangios tekstilės ir natūralaus medžio elementais, kambariai puikiai tinka porai ar šeimai su vaiku, kuriuose be erdvios miegamosios lovos yra įrengta ir patogi miegamoji sofa. Tai su meile ir dėmesiu įrengtos erdvės tam, kad Jūsų poilsis Palangoje su SPA būtų patogus ir įsimintinas.

Kokybiški ir subalansuoti pusryčiai viešbučio restorane. Mūsų ruošiamų pusryčių bufetas garsėja kaip vienas skaniausių ir gausiausių. Pusryčių meniu papildytas sveikais pasirinkimais, kurie tinka gliuteno, laktozės, kiaušinių ar cukraus netoleruojantiems svečiams. O mėgstantiems 'dietą' palikti namuose, siūlome ragauti ir mėgautis tradiciniais pusryčių patiekalais, kurių pasirinkimas itin didelis ir atitinkantis kiekvieno svečio poreikius. Didelė meilė ir dėmesys skiriamas ir mažiesiems mūsų svečiams, kurių pusryčių meniu nepaliks abejingais.

2 gurmaniškos degustacinės trijų patiekalų vakarienės su putojančiu vynu dviem. Šios vakarienės skirtos jaukiems Jūsų vakarams mūsų restorane. Kiekviena vakarienė susideda iš trijų degustacinių patiekalų bei prie jų priderintos ir maisto skonį atskleidžiančios putojančio vyno taurės. Virtuvės šefas taip pat kas kartą pradžiugina ir dar vienu gurmanišku potyriu, kuris vadinamas šefo komplimentu. Šis šefo patiekalas kas kartą kitoks, todėl kviečiame džiuginti save ir patirti.

 

SPA ritualas „Palaima dviem“ (2 val. 30 min). pradedamas sūkurine vonia ir šampanu arba natūraliomis sultimis ir aukščiausios kokybės žolelių arbatomis. Jums atsipalaidavus atliekamas viso kūno šveitimas ypatingu deriniu - kokoso aliejumi, šviežia papaja ir jūros smėliu.

Po šveitimo mėgausitės viso kūno masažais su Jūsų pačių pasirinktais aukščiausios kokybės natūraliais aliejais.  Šis ritualas, tai tikras ir giliai atpalaiduojantis SPA poilsis Palangoje.

 


 

Taip pat į šią SPA poilsio programą įeina:

 

  • Apsilankymas mineralinio vandens baseinų ir pirčių komplekse. Apsilankymų laikas neribojamas. Galite mėgautis tiek kiek tik norite.
  • Kedro terapijos ir poilsio kambarys su vandens lovomis. Šį, mūsų pirčių ir baseinų zonoje esantį, poilsio kambarį rekomenduojame būtinai aplankyti. Vandens lovos sukuria nuostabų kūno nesvarumo ir lengvumo jausmą, atsipalaiduoja stuburas ir visi įsitempę raumenys, kedro mediena skleidžia malonų lengvą kvapą ir beveik visuomet maloniai užmiegama.
  • Treniruoklių ir sporto salė. Laikas sporto salėje neribojamas. Visi reikiami treniruokliai bei mankštos reikmenys paruošti Jums.
  • Naujoms mintims įkvepianti biblioteka. Šioje bibliotekoje galite rasti daugybę įdomių ir Jūsų poilsio laiką praturtinančių knygų tiek suaugusiesiems, tiek mažiesiems skaitytojams.

Viskas skirta tam, kad šis trumpas poilsis Palangoje dviem pakeistų Jūsų poros kasdienybę, įprastą gyvenimo ritmą, ir vos per keletą dienų leistų Jums pasijausti iš tiesų kokybiškai ir nepamirštamai pailsėjus.

Programos kaina dviem nuo 970 €

Programos aprašymas

Laikas kartu, tai vertingiausia ką galime vieni kitiems padovanoti. Apie tai galvodami mes sukūrėme šią SPA Palangoje dviem poilsio programą.

Ji puikiai tinka poroms, jaunavedžiams, medaus mėnesį švenčiantiems, taip pat tėveliams, tėvams ar seneliams.

Pagrindinis akcentas – laikas skirtas dviem. O dviese būna tie, kurie skirti vienas kitam.

Mes džiaugiamės galėdami kurti unikalų SPA poilsį visais metų laikais.

Kiekvienas sezonas mūsų pajūryje atsiskleidžia visa savo esme, grožiu ir to sezono gelmėmis. 

Visuomet žaliuojančios pušys, grynas ir gydantis oras, plati švelnaus smėlio paplūdimio juosta ir nuostabi Baltijos jūra, kuri kiekvieną dieną leidžia grožėtis vis kitokia savimi.

Gamta ypatinga tikrumu. Mes tikimės, kad ji ir jos apsuptyje mūsų kuriamas SPA poilsis padės kiekvienam sugrįžti į tikrąjį save, o poilsiaujant poroje į tikrąjį bendrumo ir buvimo kartu jausmą.

Prabangus pabėgimas dviem – tobulas dviejų dienų ir dviejų žmonių laikas kartu.

papildoma informacija

Rezervacijos taip pat atliekamos telefonu: +370 460 41414 ir el.paštu: info@palangahotel.lt. 

Jei šią poilsio programą norite padovanoti –  mes galime pasiūlyti elektroninį dovanų kuponą arba dovanų kuponą puošnioje dovanų pakuotėje, kurį galime Jums atsiųsti.

Kviečiame Jus patirti mūsų kasdien su meilę kuriamą SPA Palangoje dviem poilsį.