luxury ir design korpusai

Svečiams siūlome apsistoti 84-iuose skirtingų kategorijų kambariuose bei šeimoms ar didesnėms kompanijoms pritaikytuose apartamentuose. Vertinantiems subtilią prabangą ir kokybišką klasiką siūlome rinktis Luxury korpusą, netradicinių formų ir sprendimų gerbėjams - stilingąjį Design. Ieškantiems išskirtinio privatumo ir mėgstantiems aukščiausią kokybę dedikuotas korpusas - Vandenis Suites, o tiems kas nori rasti namų teikiamo jaukumo - apartamentai kotedže pats tinkamiausias sprendimas.

luxury

luxury

Šimtamečių pušų apsuptas viešbučio Palanga Life Balance SPA korpusas Luxury džiugina maloniu klasikiniu interjeru ir jaukia elegancija. Pro didelius panoraminius langus sezoniškai atsinaujinantis pušyno vaizdas susilieja su interjere vyraujančiu brazilišku riešutmedžiu, paversdamas viešbutį tikra gamtos ir ramybės oaze.

Daugiau
design

design

Vienintelis viešbutis pasaulyje, turintis 5 laipsniais pasvirusias grindis suteikia svečiams neįprastą, kitokios realybės jausmą. Interjere susilieja marmuras, norvegiškas kvarcitas, alyvmedžio ir kedro mediena, autentiški persiški kilimai. Tai modernus ir jaukus Design korpusas, kuriame vyrauja estetika ir natūralių medžiagų harmonija.

Daugiau
vandenis suites

vandenis suites

Ypatingas Palanga Life Balance SPA korpusas "Vandenis suites", skirtas ieškantiems išskirtinio privatumo, ramybės ir aukščiausios kokybės. Visi "Vandenis suites" apartamentai erdvūs, elegantiški ir jaukūs. Interjere dominuoja pastelinės spalvos ir natūrali ąžuolo mediena.

Daugiau
kotedžai

kotedžai

Atskirame kotedže įsikūrę trijų kambarių pilnai įrengti apartamentai yra pritaikyti visiems šeimos poreikiams. Erdvūs bei jaukūs, šie apartamentai užtikrins nerūpestingas atostogas.

Daugiau